TACOS LOCOS
Mexican Bar we Wrocławiu

Przygotowaliśmy dla meksykańskiej restauracji kompleksowe wyposażenie meblowe składające się ze:
- stołów barowych, hokerów, taboretów, ławek, półek wiszących i blatu barowego.
Połączyliśmy niebanalne konstrukcyjnie formy z wyrazistością drewna jesionowego spotęgowananą odpowiednim wybarwieniem drewna. Mamy nadzieję, że dzięki naszemy wyposażeniu lokal zyskał nowy styl i charakter. Cieszymy się, że dzięki naszemu wkładowi te pyszne dania kuchni meksykańskiej będą podawane w odpowiednim do tego wnętrzu.

DAWID & SZALONE NOŻYCZKI
salon fryzjerski we Wrocławiu

Uwielbiamy spełniać marzenia polegające na otworzeniu własnego biznesu. Wyposażyliśmy salon fryzjerski Pana Dawida w niebanalną konstrukcyjnie recepcję połączoną z ekspozycją preparatów fryzjerskich oraz w pomocniki fryzjerskie. Dzięki naturalnej barwie drewna jesionowego nowoczesne wnętrze zyskało ciepła i domowego akcentu.

GACZOREK
salon fryzjerski w Krakowie

Nowoczesne, industrialne wnętrza salonu fryzjerskiego Pani Sylwii Gaczorek zostało spotęgowane naszymi lustrami o niebotycznych rozmiarach. Ich stalowa rama o industrialnym charakterze oraz tafla szkła czyni je centralnym elementem salonu. Podjęliśmy się zadania niezwykle trudnego produkcyjnie i logistycznie ale efekt przerósł nawet nasze oczekiwania. Ten stylowy i nietuzinkowy salon w centrum Krakowa ze swoją Właścicielką - jedną z najbardziej rozchwytywanych fryzjerek w Polsce musi odnieść sukces.

Apartament na wynajem
mieszkanie w Łodzi

Wykonaliśmy kompleksową realizację wyposażenia meblowego w pokazowym lofcie w stylowej kamienicy w centrum Łodzi. Nasze zadanie polegało na wykonaniu:
- stołu jadalnianego, regału oraz szafki rtv.
Wszystkie meble wykonane ze stali i drewna dębowego uczyniły ten loft prawdziwą wizytówką inwestora. Loft ma być przykładem mieszkań przygotowywanych pod wynajem dla najwybredniejszych Klientów i mamy nadzieję, że dzięki naszemu wyposażeniu takim się stał.

Produkcja:

MASHOKO STUDIO


ul. Skłodowskiej - Curie 10
56-500 Syców


Masz jakieś pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych meblach?
Skontaktuj się z nami:
info@mashoko.com
+48 784 447 150