O nas

Mashoko – manufaktura z duszą. Dzięki nam masz pewność, że wymarzony mebel lub lustro będzie spełniało wszystkie Twoje wymogi i potrzeby. Mashoko to ręcznie robione: lustra, meble industrialne ze stali, meble industrialne z drewna i szkła do loftu, meble industrialne do biura, mieszkania, meble industrialne do ogrodu i restauracji.
Powstaliśmy z potrzeby chwili – meblowaliśmy nasze domy. Tak jak wszyscy chcieliśmy mieć meble minimalistyczne z charakterem i duszą, których atutem jest indywidualność, najwyższa jakość wykonania i staranny dobór materiału. Dzięki tej potrzebie chwili wróciliśmy do korzeni i do tego co pasjonowało nas od dawna. Dzięki niej dzisiaj robimy to co kochamy – tworzymy nietuzinkowe meble i lustra.


Produkty Mashoko idealnie sprawdzą się w loftach, nowoczesnych mieszkaniach jak również tradycyjnych wnętrzach, funkcjonalnych tarasach oraz restauracjach. Masz swoje atelier lub salon fryzjerski? Będzie nam miło wyposażyć ją w lustra i meble.
Designerskie meble industrialne - meble minimalistyczne, meble do loftu. Linia MashOKO - nieprzeciętne meble industrialne do loftu - stoliki do loftu, stolik industrialny i inne meble.

Drewno

Staramy się na bieżąco rozwijać i nie zamykać na nowe trendy i materiały. Nie boimy się eksperymentować, dzięki czemu w naszym portfolio oprócz standardowego drewna typu dąb, jesion, buk, wiąz znajdą Państwo namiastkę egzotyki w postaci takiego drewna jak orzech, merbau, gombe, jatobe, sapeli czy iroko. Dzięki swojemu dążeniu do ciagłego doskonalenia, wykorzystywaniu wyłącznie firmowych materiałów w produkcji mebli industrialnych i mebli minimalistycznych nie boimy się firmować swoim produktów własną marką. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wielu latom praktyki Wojtek z każdego, nawet najzwyklejszego kawałka drewna potrafi zrobić małe dzieło sztuki. Kocha to co robi, sprawia mu to satysfakcję i może się z tym dzielić innymi. To dzięki niemu drewno w Państwa meblach wygląda niepowtarzalnie. Wykorzystuje tylko duńskie lazury i bejce najwyższej jakości. Dzięki atestom meble nadają sie do użytko w gastronomii. Nasze stoły do loftu, stoliki do lotfu to meble designerskie najwyższej próby. Wiemy, że nasze meble do loftu spełnią Wasze oczekiwania.


Stal

Jako nieliczni mamy doświadczenie w obróbce stali poparte wieloletnim doświadczeniem i szkoleniami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa wizualizację 3D mebla.
W swoich produktach wykorzystujemy stal nierdzewną 1.4301 i stal węglową 1 gatunku. Dzięki projektowi 3D minimalizujemy ryzyko błędu a Państwo zyskują wizualizację swojego wymaroznego mebla. Stal możemy dla Państwa przygotować w wersji naturalnej zabezpieczonej najwyższej jakości lakierem bezbarwnym bądź pokrytą dowolnie wybranym kolorem farby proszkowej dostępnej z palety RAL.

Produkt na zamówienie

Nasze meble do loftu to produkt na zamówienie. Czas realizacji zamówienia to 2-4 tygodnie w zależności od skomplikowania projektu. Meble minimalistyczne Mashoko możemy wykonać na wskazane przez Państwa wymiary. Jeśli interesują Państwa wymiary inne aniżeli te, które podane są na naszej stronie prosimy o kontakt – większość naszych mebli możemy wykonać w dowolnym rozmiarze. Chcesz mebel loftowy ze stali nierdzewnej, chcesz tą stal wypolerowaną, stal surową, malowaną proszkowo? Nic prostszego – dzięki doswiadczeniu jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom.

Chcemy aby poprzez nasze meble minimalistyczne nowoczesność nabrała nowego wymiaru. Staramy się aby nasze meble industrialne łączyły w sobie ponadczasowość oraz unikatowość. Oprócz wyglądu nasze meble designerskie cechuje wygoda i funkcjonalność. Produkty Mashoko idealnie sprawdzą się w loftach, nowoczesnych mieszkaniach jak i również tradycyjnych wnętrzach, funkcjonalnych tarasach oraz restauracjach.

Produkcja:

MASHOKO STUDIO


ul. Skłodowskiej - Curie 10
56-500 Syców


Masz jakieś pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych meblach?
Skontaktuj się z nami:
info@mashoko.com
+48 784 447 150