Dla mieszkania

Nasz uniwersalizm pozwala zmieniać nasze meble industrialne do wymaganych przez Państwa wymiarów, dzięki czemu Wasze wnętrza nie muszą trzymać standardów – produkty Mashoko pozwalają Państwu wyjść poza schematy. Stoły industrialne dzięki swojej prostocie i wysmakowanemu wykończeniu drewna pozwolą Wam spełnić swoje marzenia dotyczące wspaniałego loftu lub mieszkania.
Jako, że jesteśmy producentem a nie pośrednikiem lub wirtualnym sklepem możemy wykonać dla Państwa indywidualny projekt z wyposażeniem wnętrza, tarasu, ogrodu, restauracji. Regał, stolik, komoda, stół do loftu, meble barowe? Dla nas to powszechnosć. Dzięki stworzonym przez nas wizualizacjom i poradzie w zakresie doboru materiałów będziecie mogli Państwo skuteczniej prezentować swoim klientom rozwiązania dostosowane specjalnie dla nich.
Nasze meble i elementy wystroju wnętrz są szyte na miarę. Dzięki temu, że sami dokonujemy pomiarów i wykonujemy wizualizację 3D mają Państwo pewność, że mebel wpisze się idealnie w Państwa mieszkanie.

Dla biznesu

Chcesz nadać swojej restauracji nowego wyrazu? Chcesz sprawić aby twoje atelier lub salon fryzjerski był niepowtarzalny? Stworzymy dla Ciebie wyposażenie oraz pomożemy w umeblowaniu tak aby Twój sukces został był naszym sukcesem. Nasza baza to meble industrialne, meble minimalistyczne, meble skandynawskie i meble designerskie jednakże jesteśmy elastyczni i wykonamy dla Ciebie każdy element wystroju.

Dla architekta

Masz niebanalne i nietuzinkowe rozwiązania? Szukasz wykonawcy solidnych i niepowtarzalnych rozwiązań? Z miłą chęcią pomożemy Ci w realizacji. Podstawą naszych działań jest wizualizacja 3D w programie Inventor. Dzięki współpracy z architektami wykonaliśmy szereg ciekawych realizacji dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości współpracy.Produkcja:

MASHOKO STUDIO


ul. Skłodowskiej - Curie 10
56-500 Syców


Masz jakieś pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych meblach?
Skontaktuj się z nami:
info@mashoko.com
+48 784 447 150